Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

 

  1. Siteyi (Sivilceizleriicin.com) ziyaretinizde iletişim formu doldurulurken isim, soy isim, e-posta adresi istenilmektedir. Bu bilgiler sistemde arşivlenmektedir. Bu arşivleme yalnızca iletişim ve yazışma yapabilmek amacıyla tutulmaktadır. Herhangi bir reklam veya başka amaçla kullanılmamaktadır.
  2. İletişim formu herhangi bir tedavi veya tıbbi ürün, tanıtım, reklam amacıyla kullanılmaz. Bu form ve toplanan bilgiler yalnızca görüş, öneri ve değerlendirme iletişimi için kullanılır.
  3. com sitesinde yer alan reklamlar üçüncü taraf şirketlerce yayınlanmaktadır. Bu şirketler kendi özel yazılımlarını kullanarak reklamları yayınlamaktadır. Üçüncü taraf reklam yayınlayan platformların algoritmaları sayfa ziyaretlerinizdeki bilgileri kullanmaktadır. Bu bilgiler arasında siteyi ziyaret ettiğiniz mobil cihaz veya kişisel bilgisayar, tablet vb. elektronik cihazların türü, kullandığınız arama motoru ve programı, giriş yaptığınız bilgisayar ID’si, siteyi ziyaret ettiğiniz şehir bilgileri, ekran çözünürlüğü, ziyaret saatiniz gibi gizlilik gerektirmeyen konulardır. Bunun dışında isim, telefon, kimlik bilgileriniz gibi ‘stratejik’ korunması ve paylaşılmaması gereken bilgiler asla toplanılmamaktadır. Sitemiz tarafından ve reklam yayıncıları tarafından sitemiz bilgisi dahilinde ve bilinen teknolojilere göre stratejik olarak nitelenen bilgiler toplanmamaktadır.
  4. com sitesi internet güvenliği için ve kişisel bilgilerin korunması amacıyla bilinen teknolojik önlemleri uygular. Bununla birlikte internet bir uluslararası ağ olduğu için bu ağın tümünü veya bir bölümünü kontrol etme, siber güvenlik sağlama gibi konular tam olarak yapısı gereği garanti edilemez.
  5. com sitesi üçüncü taraf sitelere bağlantı ‘link’ verebilir. Bağlantı verilen üçüncü taraf sitelerin gizlilik ilkeleri ve hukuki yükümlülüklerinden sivilceizleriicin.com sorumlu tutulamaz. Üçüncü taraf sitelere verilen linklerle toplanan tarama dataları içerik güncelleme ve geliştirme amacıyla depolanabilir.
  6. com sitesi olarak gönderen kaynak, ip bilgisi, coğrafi veriler, sitede geçirilen süre ve benzeri bilgileri toplayabilir. Bu bilgiler diğer şirketlere istatiksel veri olarak, stratejik olmayan veya kimlik belirtmeyen biçimde verilebilir. Site ziyaretçi sayısını yükseltmek, etkinliği artırmak amacıyla sabit diskinize kaydedilebilecek ‘çerezler’ kullanılabilir. Toplanan tüm bilgiler ve uygulamalar site içeriğinin geliştirilmesini ve ziyaretçilerine daha doyurucu içerik sağlamak amacıyla değerlendirilir.
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!