Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Sivilceizleriicin.com sitesini ziyaret edenler kullanım koşulları sayfasını da doğal olarak okumuş ve kabul etmiş olurlar.

Sitede yer alan bilgiler tıbbi bir muayene, teşhis ve tedavi yerine kullanılamaz. Ayrıca verilen bilgiler bir uzmanın açıklamaları dahi olsa bir tıp profesyonelinin (örneğin pratisyen doktor, uzman doktor, medikal estetik hekim, hemşire, eczacı vb.) tıbbi süreçleri olmadan aynı amaçla kullanılamaz.

Sitede yer alan görsel, işitsel içerik dahil olmak üzere tüm bilgiler genel amaçlı olup bireysel, doğrudan sizin sorununuzla ilgili değildir. Her bireyin sağlık durumu, fizyolojik ve biyolojik yapısı mutlaka farklılık gösterecektir. Bu nedenle herhangi bir sağlık sorununuzda elbette sivilcede de mutlaka bir sağlık muayenesi geçirmeniz gerekir.

Önerilen veya içerikte yer verilen maskeler, ilaçlar, kremler ve diğer ürün ve uygulamalar bilgilendirme amaçlıdır. Doktor onayı ve kontrolü olmadan kullanmayınız.

Sitede yer alan bilgilerin kullanılmasından doğabilecek sağlık sorunlarından sivilceizlericin.com sorumlu tutulamaz.

Verilen bilgileri değerlendirip, kullanmak tüm sonuçlarıyla beraber site ziyaretçilerinin özgür irade ve kararlarıyla olmaktadır.

Site ziyaretçileri siteyi ziyaret etmekle tüm içeriğin bilgilendirme amaçlı olduğunu, bu bilgilendirme sürecinde doğabilecek sağlık sorunlarının siteden kaynaklanmadığını ve sivilceizleriicin.com’un bu durumdan sorumlu tutulamayacağını kabul ve beyan ederler. Bu hususta ayrıca bir bildirime veya hukuksal işleme gerek bulunmamaktadır.

Sivilceizleriicin.com içeriklerine yapılan yorumlar ve yorumlarda kullanılan bağlantılardan sorumlu tutulamaz. Yorumları paylaşanlar yorum içeriğinden ve linklerden sorumludur.

Yorumda bulunanların yazdıkları ve verdikleri içeriklerin kamu ile paylaşılacağını, gizli bilgi olmadığını kabul ettiklerini belirtiriz.

Siteyi kullanmadan önce lütfen kullanım koşullarını okuyunuz. Doktor önerisi ve muayenesi olmadan hiçbir uygulama yapmayınız. Herhangi bir sağlık sorunu yaşama durumunda en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

 

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!