Sivilce izleri için kremler

Kategori: Sivilce izleri - 18.640 viewsYorum Yazın
Sivilce izleri için kremler

Sivilce izleri için krem kullanarak kurtulabilir misiniz? Sivilce izleri için krem kullanarak siz de pürüzsüz bir yüze kavuşabilirsiniz! Sivilcelerden kurtularak 5 yıl hatta 10 yıl gençleşmek fırsatlarını yakalayabilirsiniz! Bu büyük bir mucizeyi yaşamak üzere olduğunuzun farkında mısınız! Dünya genelinde milyonlarca kişinin izsiz, pürüzsüz, pırıl pırıl bir yüze kavuşmasını sağlayan, gençlik sırrı veren ünlü doktorlar pürüzsüz bir yüz için için size özel hediye niteliğindeki önerileri sunuyor. Benzersiz ve etkileyici gelişmeleri bir an önce hatta hemen yakalamanızı istiyorlar. Bu makaleyi okuyanların yüzde 80’i pürüzsüz, izsiz ve lekesiz bir cilde kavuşanların tercihi olan denenmiş önerileri de inceliyor ve uyguluyor!

Estetik olarak sinirinizi bozan akne izlerine hangi kremler fayda sağlıyor. Sivilce izleri için krem eczanelerde bulunabilir ama isimlerini öğrenmek, doğru kremi seçmek için bu makalede önemli bilgiler yer alıyor. Ciltteki sivilce izleri için krem isimleri ve etkilerini öğrenmek pürüzsüz cilt için atılmış önemli bir adım olacaktır.

Sivilce izleri için kremler (sivilce izleri icin krem)

Sivilce izleri için krem isimleri vermeden önce ciltteki sivilce izlerinin türleri hakkında bilgiler vermek istiyoruz.
• Depresif sivilce izleri. Bu izler yüzde yaygın olarak bulunurlar. Bunlar keskin kenarlara sahip geniş, U şeklinde yara izleri, derinin içine girebilen dar V şeklindeki yara izleri, yuvarlak kenarlara ve düzensiz, yuvarlanma görünümüne sahip geniş çöküntüler biçiminde olabilir.
• Hipertrofik sivilce izleri. Bu sivilce izleri en sık göğüs ve sırt aknesi ile görülür. Çevresindeki cildin üzerinde dururlar ve iyileşme sırasında çok fazla kollajen oluşur.
• Siyah noktalar. Siyah noktalar temizlendikten sonra temizlendikten sonra geride kalan renk değişikliği bir iz değildir. Mor, kırmızı veya kahverengi lekeler birkaç ay içinde kendi kendine söner.

Sivilce izlerini geçiren krem isimleri

Sivilce izleri için krem, peeling, dermabrazyon, lazer, dolgu, Microneedling, enjeksiyonlar gibi tedavi prosedürleri uygulanabilir. Burada reçetesiz olarak bulabileceğiniz bazı kozmetik sivilce ve izleri için krem ve ürünlere yer vereceğiz. Elbette sivilce izlerine hangi krem iyi gelir noktasında en doğru ve etkili tedavi protokolü için dermatolog muayenesi önerilir.

• Skinceuticals CE Ferulic. Güçlü bir antioksidan karışımı ile bu serum güzellik editörleri ve dermatologlar tarafından sevilir. C vitamini lider rol oynar: “Güçlü bir maddenin donuk cildi aydınlatmak ve kahverengi lekeleri hafifletmek için gösterilmiştir. Dış deri tabakasındaki çatlakları kapatmaya yardımcı olur ve hasar görmüş cilt bariyerini onarmaya ve sivilce izlerinin görünümünü iyileştirmeye yardımcı olabilir.
• PCA Cilt Pigment Jeli. Uzmanların Sivilce nedeniyle geride kalan skarları tedavi etmek isteyen hastalara önerdiği bir üründür. Sivilce izleri ve lekeler için krem arayanların tercih edebileceği jel deriyi tahriş etmeden pigmentasyonu hafifletmeye çalışan kojik asit, resorsinol ve azeleik asit gibi diğer cilt parlatıcıları ile harmanlanmış yüzde 2 hidrokinon içeriyor.
• Is Clinical Pro-Heal Serum. Sivilce izleri için etkili krem (serum) cildin iyileşmesini desteklemek için bir restoratif, antioksidan bileşen karışımı kullanır. Askorbik asit, retinol, çinko sülfat içeriğindeki sivilce izlerini giderici etkiye sahip diğer bileşenlerdendir.
• Sivilce izleri için soyucu krem olarak Dr. Dennis Gross Alpha Beta Peel Extra Strength Daily Peel kullanılabilir. Sivilce izi soyucu krem Dr. Dennis Gross Alpha Beta Peel Extra Strength Daily Peel Glikolik asit deri hücrelerinin parçalanması ve ölü parçacıkların giderilmesinde çok etkilidir. Sivilce izleri için cilt soyucu krem atık ve ölü cilt hücrelerinin çıkarılmasıyla kolajen üretimini ve elastin üretimini artırıyor.

Sivilce izleri için krem tavsiye

• Ducray Keracnyl Repair Cream Onarıcı Bakım Kremi 50ml. Ducray keracnyl sivilce izleri için krem akne tedavisi nedeniyle, kurumuş ve tahriş olmuş ciltler için özel formüle edilmiştir. Sivilce izleri için krem eczanelerde bulunabilir. Ducray keracnyl sivilce izleri için krem kullananlar etkili ve onarıcı bir cilt ürünü olduğunu belirtiyorlar.
• Salvolin Salyangoz Akne-Leke Giderici Krem 50 ml. Derin sivilce izleri için krem olarak kullanabilirsiniz. Salvolin Salyangoz Kremi özel içeriğindeki ana madde salyangoz özü allantoinin dışında protein, vitamin, doğal antibiyotikler ve Shea Yağı içeriyor.
• Sebamed Clearface Renkli Sivilce Örtücü Krem. Sivilce izleri için krem eczane önerisi isteyenler cildinizde oluşan kızarıklığı örtmeye yardımcı olabilecek, Sebamed Clearface Renkli Sivilce Örtücü Kremi deneyebilir. Sivilce izlerini kapatan krem olarak da biliniyor.
• Bitki Derman Lekeli Ciltler için Krem 100 ml. Cilt lekelerine karşı krem olarak bilinen bu ürün gece ve gündüz düzenli uygulamalıdır. Doğal özler sayesinde el, yüz, boyun, omuz ve dekolte bölgeleri ile birlikte vücudunuzun her yerinde güvenle kullanabiliyor.
• Dermaderm Sivilce Kremi ve DermaDerm Leke Giderici Gündüz Kremi sivilce izleri ve lekeleri için krem olarak tercih ediliyor.

Sivilce izleri için krem önerileri

• Dr. Jart+ Premium Beauty Balm SPF 45+. Sivilce izleri için en iyi krem arayışında olan ziyaretçilerimiz nemlendirici, güneş kremi ve tedavi serumu olarak Dr. Jart+ Premium Beauty Balm SPF 45+’ın özelliklerinden yararlanabilirler.
• Foreo Espada Akne Temizleyici Mavi Işık Kalemi. Sivilce izleri için kremin ötesinde bir ürün. Cildin yüzeyinin altına nüfuz eden bakterileri ortadan kaldıran mavi ışık ile sivilce ve aknelerin kökünü kazıyacaktır. Nazik, non-invaziv tedavi, cildinizin herhangi bir aşındırıcı fırçalama veya sıyırma işlemi yapmadan kendi işini yapmasını sağlar.
• DNA Rejenerasyon Serumu. Reçetesiz bir çözüm için dermatologların önerdiği bu serum sivilce izleri için en iyi krem peşinde olan ziyaretçilerimize cevap verebilir. Cildinize özel sivilce izleri için en iyi kremi bulmak istiyorsanız DNA Rejenerasyon Serumu da listede olmalıdır.
• BioCorneum Plus SPF30. Sert ve kabarık sivilce izleri profesyonel tedavi gerektirir. Bu ürün sivilce izlerinin tedavisinde etkilidir. Özellikle yeni oluşan izlerin yok edilmesinde büyük işleve sahiptir.

 

ducray keracnyl sivilce izleri için krem kullananlar-sivilce izlerine madecassol krem-ducray keracnyl sivilce izleri için krem-sivilce izlerine bepanthen krem-sivilce izlerine yaralara madêcassol krem-sivilce izi giderici krem-sivilce izleri için ilaç isimleri-sivilce izleri için ilaç imex-sivilce izleri için ilaç tedavisi-sivilce izleri için ilaç varmı-yüzdeki sivilce izleri için kremler-kırmızı sivilce izleri için krem-kahverengi sivilce izleri için krem-sivilce lekeleri için krem markaları-sivilce lekeleri için kesin çözüm krem-sivilce lekeleri için krem önerileri-sivilce lekeleri için güneş kremi-leke ve sivilce izleri için krem-sivilce lekeleri için krem isimleri-sivilce lekeleri için hangi krem-sivilce lekeleri için pişik kremi-sivilce lekeleri için soyucu kremler-sivilce lekeleri için krem yapımı-sivilce lekeleri için soyucu krem-sivilce lekeleri için salyangoz kremi-güneş ve sivilce lekeleri için krem

en iyi sivilce kremi eczane

Sivilce izleri için krem fiyatları

Sivilce izleri için krem fiyatları geniş bir aralıktadır. Örneğin Neutrogena Visibly Clear Hızlı Etkili Akne Jeli 15 Ml ürüne yaklaşık 20 TL’ye sahip olabilirken Sinoz Leke Kremi Pürüzsüz ve yenilenmişçesine ışıldayan bir cilt görünümü için 125 TL ödemeniz gerekiyor.

Sivilce ve akne izleri için krem önerileri

Ziyaretçilerimizin en çok aradığı ve soru sorduğu sivilce izi tedavisi için krem markalarını aşağıda listeledik. Elbette sivilce izi tedavisi için krem markaları burada sıralanan liste ile sınırlı değildir.
• Lekomed sivilce izi kremi
• Sivilce izlerine Madecassol krem. Madecassol krem daha çok açık yaraların tedavisinde kullanılıyor. Bununla birlikte lekeler ve sivilce izlerine Madecassol krem kullanılabiliyor. Sivilce izlerine yaralara madêcassol krem centella asiatica bitkisinin özünden elde edilen etken maddeyle etkili oluyor.
• Sivilce izlerine Bepanthen krem. Bepanthen krem yara izleri, yanıklar için kullanılırken sivilce izlerine de etki etmekte ve cildi nemlendirmektedir.

Suna Dumankaya sivilce izleri için krem tarifi
Suna Dumankaya sivilce izleri ve cilt lekelerine doğal çözümler sunduğu videoyu aşağıda izleyebilirsiniz. Önerilen krem tariflerini sivilce izleri için krem erkek ziyaretçilerimiz de kullanabilirler.

 

Sivilce izleri için krem kullananlar

En iyi sivilce kremi eczane ve dermatolog tavsiyesi ile kullanılandır. Sizin cildiniz hakkında en doğru sivilce izleri tedavisi krem gerektiriyorsa bu konuda dermatologlardan görüş almalısınız. Burada yer alan kremler sizin cildiniz için uygun olmayabilir.
Yara ve sivilce izleri için krem arayışınız mutlaka dermatolog onaylı olmalıdır. Sivilce izleri ve kızarıklıklar için krem yerine sivilce izlerine pişik kremi kullanmak doğru ve tercih edilmesi gereken bir yöntem değildir.
sivilce yara izleri için krem kullananlar süre ve dozaj konusunda da dermatolog tedavisine başvurmalıdırlar.

Yüzdeki sivilce izleri için kremler

Yüzdeki sivilce izleri için kremler arasında hazırladığımız listeyi aşağıda inceleyebilirsiniz.
• REN Glycol Lactic Radiance Renewal Mask. Tüm cilt tipleri için kullanılabiliyor.
• Kırmızı sivilce izleri için krem olarak Acnecinamide Sivilce İzlerini Gidermeye Yardımcı Jel Krem 50 ml.
• Kahverengi sivilce izleri için krem Bioderma Kahverengi Lekelere Karşı Etkili Nemlendirici ve Koruyucu El Kremi 50 ml kullanılabiliyor.
• SVR Clairial Peel Kahverengi Lekeli Ciltler için Peeling Krem 30 ml Kahverengi sivilce izleri için krem olarak biliniyor.

Sivilce izi giderici krem

Sivilce izleri için ilaç varmı? Sivilce izi giderici kremler arasında doğal bitki özleriyle üretilenler özellikle ilgi görüyor. Aşağıda sivilce izleri için ilaç isimleri olarak veya sivilce izi giderici krem olarak bilinen ürünlerin bir bölümüne yer veriyoruz.
• Sivilce izleri için ilaç İmex akne tedavisi için etkili bir kremdir.
Sivilce izleri için ilaç tedavisi herhangi bir tedaviye başlamadan önce bir dermatolog tarafından görülmesi önemlidir. Sivilce izlerinin görünümünü azaltmak için en iyi yöntemi belirlemenize yardımcı olabilirler. Aynı zamanda cildinizdeki izlerin aslında başka bir rahatsızlıktan değil de akneden olduğundan emin olun.

Sivilce lekeleri için hangi krem?

 • Kullanacağınız sivilce lekeleri için krem önerileri için etken maddeler çok önemlidir. Sivilce lekeleri için kesin çözüm kremi içerisinde olması gereken etken maddeler ve bu maddelerin faydalarını aşağıda inceleyebilirsiniz.
  Önemli olan akne izleri, sivilce lekeleri için krem isimleri kadar içeriğindeki etken maddelerin de bilinmesidir.
  Alfa hidroksi asitler. Her türlü akne izlerinin tedavisinde leke ve sivilce izleri için krem alırken içeriğinde AHA bulunması ne anlama geliyor? Alfa hidroksi asitleri (AHA’lar), genellikle ölü cildin çıkarılmasına ve tıkanmış gözeneklerin önlenmesine yardımcı olur. Bu nedenle sivilceleri tedavi etmek için üretilen ürünlerde bulunur. Daha da iyisi, AHA’lar akne izlerinin daha az fark edilir görünmesine yardımcı olabilir. Hafif asit, cildin dış tabakasını, renk bozulmasını ve pürüzlü cildi temizlemeye yardımcı olur.
 • Laktik asit. Laktik asit peeling ile cilt dokusu, görünümünü ve pigmentasyon gelişmiş ve akne izleri aydınlatılır. Sivilce lekeleri için soyucu kremler içerisinde genellikle laktik asit bulunabilir. Sivilce lekeleri için soyucu krem alırken her türlü akne izleri için laktik asit içeriğe dikkat edin.

Sivilce lekeleri için hangi krem kullanılmalı?

 • Retinoidler. Cilde uygulanan retinoidler, sivilce lekeleri için krem yapımında yumuşatma yararları ile başka bir akne tedavisi sağlıyor. Retinoidler hücre yenilenmesini hızlandırmaya ve cildinizin dokusunu geliştirmeye katkı sunarlar. Retinoidler ayrıca yeni yapılan araştırmalara göre renk kaybını azaltmaya ve yara izlerinin daha az fark edilmesine yardımcı olabilir. Bununla birlikte, cildinizi güneşe karşı özellikle hassas hale getirebilirler. Her zaman güneş kremi retinoidlerinin içeren bir şey kullanırken günlük olarak. Sivilce lekeleri için güneş kremi ve retinoid içerikli kombinasyonlu ürünleri özellikle yaz aylarında tercih edebilirsiniz. Güneş ve sivilce lekeleri için krem tercihlerinde retinoidler önemli görevleri yerine getiriyor.
 • Salisilik asit. Geçmişte aknenizi tedavi etmek için zaten salisilik asit kullanmış olma olasılığınız bir yüksektir. Sivilce lekeleri için krem markaları leke tedavilerine ve losyonlardan yüz temizleyicilerine kadar, bugünlerde hemen hemen her türlü sivilce muamelesinde kullanılabilir.
  Salisilik asit gözenekleri temizler, şişlik ve kızarıklığı azaltır ve cilde uygulandığında cildi peeling eder. Akne izleri için en iyi tedavilerden biri olarak kabul edilir. Günlük rutininize salisilik asitli ürünler ekleyebilir veya cilt bakım uzmanınız daha az kimyasal olarak kimyasal peeling için kullanabilirsiniz.
  Salisilik asit kullanırken bir fark görmek birkaç hafta sürebilir. Ayrıca kuruluk veya tahrişe neden olabilir. Ürünü daha az sıklıkta kullanmanız gerekebilir veya hassas bir cilde sahipseniz tedaviyi deneyin.

Sonsöz
İster sivilce lekeleri için salyangoz kremi kullanın ya da sivilce lekeleri için pişik kremi kullanın etkili sonuç için vazgeçilmez kuralı unutmayın. Cilt tipinize ve sivilce, akne türüne göre tedavi protokolü ve ilaç, krem isimleri belirlemelisiniz. Elbette dermatolog kontrolünde yapılmasını öneriyoruz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Sivilce izleri için kremler (8 Yorum)

Yorum Yaz

 1. […] krem önerileri, sivilce izlerini geçiren krem isimleri, sivilce çukurları için krem önerileri Sivilce izleri için kremler başlıklı makalede detaylarıyla anlatılıyor. Örneğin Roaccutane sivilce tedavisi ile ilgili […]

 2. […] ve başka tedavi süreçleri gerektirebilir. Yüzdeki sivilce ve lekeler için krem konusunda sivilce izleri için krem başlıklı makaleyi okumanızı öneriyoruz. Bu yazıda bulabileceğiniz yüzdeki çiller ve […]

 3. […] uygulayabilirsiniz. Muz kabuğu sivilce maskesi aynı zamanda cilt lekelerinin açılmasına, sivilce izlerinin giderilmesine de yardımcı […]

 4. […] bağ dokusu olan kollajen üretiminde de gereklidir. Akne deride kalıcı iz bırakabilir ve çinko sivilce izlerini […]

 5. […] kestanesi kremi sivilcelere iyi gelirmi? At kestanesi kreminin yüze faydaları nelerdir? At kestanesi kremi sivilce için de etkilidir. Çünkü genel olarak iltihap giderici […]

 6. […] Vera, anti-enflamatuardır ve antibakteriyel özelliklere sahiptir, bu nedenle akne izi tedavi cephaneliğinizde harika bir […]