Sivilce izleri nasıl geçer evde çözüm

Kategori: Sivilce izi tedavisi - 1.139 viewsYorum Yazın
Sivilce izleri nasıl geçer evde çözüm

Sivilce izleri nasıl geçer evde çözüm yöntemleri nelerdir? Sivilce izleri nasıl geçer doğal yöntemler ile çözülebilir. Öncelikle sivilce izlerini etkilenmeden azaltmak için kirli ellerle yüzünüze dokunmayı bırakmaktır. Sivilcelerinize dokunmak onları daha da kötüleştirebilir. Bunun dışında, koyu lekelerini yok etmek için kullanılabilecek başka çareler vardır.

Bu yazıda; sivilce izleri nasıl geçer doğal tarifler, sivilce izleri nasıl geçer İbrahim Saraçoğlu, sivilce izleri nasıl yok edilir gibi çok işinize yarayacak ve daha önce neden haberim yoktu diyeceğiniz bilgiler ilginizi çekecektir.

Ayrıca sivilce izleri nasıl yok edilir çözüm önerisi gibi pürüzsüz bir yüz ile genç kalmakgenç görünmek ve fit olmak için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Sivilce izleri nasıl geçer evde çözüm yolları!

Sivilce izleri nasıl geçer (sivilce izleri nasil gecer) sorusunun kolay ama etkili çözümleri bulunuyor. İşte sivilce izleri nasıl yok edilir sorusuna doğal çözümler!

sivilce izleri nasıl geçer-sivilce izleri nasıl geçer doğal-sivilce izleri nasıl geçer ekşi-sivilce izleri nasıl geçer evde çözüm-sivilce izleri nasıl geçer ibrahim saraçoğlu-sivilce izleri nasıl yok edilir-sivilce izleri nasil gecer
Sivilce izleri nasıl geçer?
 • Portakal Kabuğu Tozu: Portakal hayati bir C vitamini kaynağıdır. Portakal tüketmenin sağlık ve cilde gerçekten inanılmaz faydaları vardır. Sitrik asit, izleri hafifletmeye ve cildi aydınlatmaya yardımcı olur. En iyi sonuçlar için sivilce maskesi olarak etkilenen bölgelere uygulanacak eşit miktarda portakal kabuğu tozu ve balı karıştırın. 15-20 dakika bekletip ılık suyla yıkayın. Bu yöntemi farklı günlerde tekrarlayın.
 • Hint Yağı. E vitamini ve omega-3 yağ asitleri ile birleştirilmiştir. Hasarlı cildi onarır ve yeni hücrelerin büyümesini sağlar. Pigmentasyonla savaşır ve cildi zenginleştirir. Hint yağı maskesini etkilenen bölgelere uygulayın, bir gece bekletin ve ılık suyla iyice yıkayın.
 • Zerdeçal. Organik ve anti enflamatuar olan en eski tıbbi bileşendir. Pigmentasyonu azaltır ve cildi aydınlatır. Zerdeçal maskesi için 1 çay kaşığı limon suyuna 1 tatlı kaşığı zerdeçal ekleyin. Karışımı yara izlerine veya yüzünüze maske olarak uygulayın ve harikasını bırakın. 30 dakika bekletin ve yıkayın.

Sivilce izleri nasıl geçer İbrahim Saraçoğlu açıklıyor!

Sivilce izleri nasıl geçer İbrahim Saraçoğlu anlatıyor. Aşağıdaki videoda sivilce izleri nasıl geçer İbrahim Saraçoğlu hocamızın kendi tarifini inceleyebilirsiniz.

Sivilce izleri nasıl geçer İbrahim Saraçoğlu anlatıyor!

Sivilce izleri nasıl yok edilir?

Sivilce izleri nasıl yok edilir? (sivilce izleri nasil gecer) İşte doğal tedavi önerileri!

 • Çay ağacı yağı : Bu, antimikrobiyal ve antiinflamatuar özelliklere sahip Avustralya Melaleuca alternifolia ağacından elde edilen bir üründür. Yüze nokta yağı uygulaması, komedonların temizlenmesine ve hatta yara izinin azalmasına yardımcı olabilir.
 • Hindistan cevizi yağı: Araştırmalar, hindistancevizi yağının cildinizi nemlendirdiğini ve sivilce izlerini önlediğini bildirmiştir. Bununla birlikte, aşırı yağlı bir cildiniz varsa, doğrudan uygulamaktan kaçınmalısınız. Aksi takdirde durumu daha da kötüleştirebilir. Bu durum için soğuk preslenmiş hindistancevizi yağı kullanın.
 • Elma sirkesi: Seyreltilmiş elma sirkesi cildinizin üst tabakasını çıkarmaya ve sivilce izlerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olabilir. Bununla birlikte, çözeltinin iyice seyreltildiğinden emin olun. Konsantre elma sirkesi yüze daha fazla zarar verebilir.
 • Limon ve bal: Limon, zengin bir C vitamini kaynağıdır . C vitamini, iyi cilt tonunun korunmasında rol oynar. Balın tahrişi azalttığı bilinmektedir. Bu kombinasyon vücudunuzun iyileşme sürecine katkıda bulunur ve cildinizi doğal olarak nemlendirir ve aşırı sebum üretimini engeller. Yine seyreltilmiş limon suyu tavsiye edilir.
 • Shea yağı: Bu, sivilceye neden olan bakteri büyümesini azaltmaya yardımcı olan anti-inflamatuar özelliklere sahiptir. Ayrıca renk değişikliğini ve sivilce izlerini de azaltır.

Sivilce izleri tedavisi yaptıranlar

Sivilce izleri tedavisi yaptıranlar yorumlarını sosyal mecralarda paylaşıyor.

 • Cilt dokusunu yenilemeye yönelik geliştirilmiş bir lazer türüdür.ciltteki leke izleri,ince kırışıklıklar,keloid tedavisi uygulama alanlarından bazılarıdır. (Sivilce izleri nasıl geçer ekşi)
 • Merhaba arkadaşlar.. Ben yaklaşık 3 yıl önce roaccatune adlı sivilce ilacını kullanmaya başlamıştım. 6 ay gibi kullandım ve tüm sivilcelerim gitti. Ardından ise sivilce izi sorunu açığa çıktı.. Şakağımda biraz çukurlar var, yanaklarımda normal(çukur olmayan) izler var.. Genel olarak çok fazla iz yok ama hayatımı zindan etti neredeyse.. İstanbul’da Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ne gittim sivilce izleri için; %60 oranda iyileşme olur dedi, fraksiyonel lazer önerdi. (Sivilce izleri tedavisi yaptıranlar, Kadınlar Kulübü)
 • Mantıklı olan önce sivilce tedavisi sonra iz tedavisidir, şu an olmayan yerlerinizde sivilce çıkıp iz bırakmayacağının hiçbir garantisi yok çünkü, birde geçen sivilcelerin yerlerindeki sadece kızarıklıklar aslında iz değildir ve eninde sonunda kaybolur, sivilce yerinde izden söz etmek için normal deriden çöküklük veya kabarıklık olması gerekir. (Sivilce izleri tedavisi yaptıranlar, Donanım Haber)


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!