Yüz Bakımında C Vitamini Etkileri

Kategori: Cilt bakımı - 1.241 viewsYorum Yazın
Yüz Bakımında C Vitamini Etkileri

Yüz bakımında C vitamini etkileri, kişisel bakım gündemine yön veren konulardan biridir. Günbegün yenilenen formüllerle C vitamini serum kullananlar, ekstra etkiler görmektedir.

Yüze pratik şekilde uygulanmasıyla eğlenceli bir cilt bakım rutini yaşatan C vitamini serumu yapıcı, onarıcı ve yenileyici özellikler içermektedir. Bunları sıralayacak olursak;

  • Ciltte meydana gelen ya da gelebilecek kırışıklıkların önüne geçmeye yardımcı olur.
  • İyileşmiş ancak izi kalan sivilce lekelerinin onarımına katkı sağlar.
  • Cilt tonu eşitsizliği ve solgun cilt rengi gibi şikayetlere çözüm niteliğindedir.
  • Ciltte arttırdığı kolajen gibi ihtiyaçlar sayesinde yaraların onarılmasını ve kısa sürede iyileşmesini sağlar.
  • Özellikle yaz aylarında maruz kalınan güneş ışığı etkisiyle oluşan güneş lekelerinin azalmasına yardımcı olur.

C Vitamini Serum Yüze Faydaları Nelerdir?

C vitamini serumu neye yarar sorusuna cevap ararken elbette kaliteli bir ürün talebiyle en iyi C vitamini serumu hangisi şeklinde arayışlara da girebiliyoruz. İşte tam da bu esnada New Essentials, sizlerin isteklerine en doğru şekilde yanıt bulan ürün skalasıyla karşınıza çıkıyor.

Yüz bakımında C vitamini etkileri yaşamak için C vitamini serum New Essentials müthiş fırsatlar sunuyor!

C vitamini serum New Essentials bünyesinde çok yönlü bir ürün olarak dikkat çekiyor.New Essentials C Vitamini Serum 30’luk ile C vitamini serum faydaları üzerine bilinen tüm etkileri tek üründe almanız mümkün hale geliyor. 

C Vitamini Serum Göz  Çevresine Sürülür Mü?

Doğal içerikli ürünler kategorisinde yer alan C vitamini serumu, yüze nasıl uygulanır, sorusuyla sizleri ikilemde bırakabiliyor. Göz çevresine sürülüp sürülmeyeceği, cilde hangi koşullarda uygulanacağı hakkında bilinçlenmek gerekiyor. Öncelikle ‘C vitamini serum göz çevresine sürülür mü?’ sorusu ile başlayalım.

C vitamini serum, genel olarak yüz bakım ürünlerindeki gibi gerekmedikçe göz çevresine temas ettirilmemelidir. Göz çevresi, tüm cilde oranla daha hassas ve reaksiyon oluşumuna müsait olması nedeniyle sık sık makyaj ve bakım ürünlerinin uygulanmasından etkilenecektir.

Yüz bakımında C vitamini etkileri-C vitamini serum kullananlar-C vitamini serumu-C vitamini serumu neye yarar-en iyi C vitamini serumu hangisi-C vitamini serum New Essentials-C vitamini serumu yüze nasıl uygulanır-C vitamini serum göz çevresine sürülür mü-C vitaminli yüz serumları-New Essentials markası
C vitaminli yüz serumları

Ancak göz çevresinde morluklar, halkalanmalar mevcut ise sürekli olmamak kaydıyla C vitamini serum uygulaması yapabilirsiniz. 

C vitaminli yüz serumları, cilde uygulanırken her üründe olduğu gibi aşırıya kaçılmamalıdır. Bunun sebebi yağ çözeltisi şeklinde formülize edilen ürünler olması sebebiyle cildinizin emebileceği ölçüden fazla kullanıldığı durumlarda yağlanma gibi olumsuz etkiler gösterebilmektedir.

Yüz bakımında C vitamini etkileri-C vitamini serum kullananlar-C vitamini serumu-C vitamini serumu neye yarar-en iyi C vitamini serumu hangisi-C vitamini serum New Essentials-C vitamini serumu yüze nasıl uygulanır-C vitamini serum göz çevresine sürülür mü-C vitaminli yüz serumları-New Essentials markası
C vitamini serum New Essentials

Ortalama 1-3 damla sıkmanız ve parmak uçlarınızla masaj yaparak cilde yedirmeniz, günlük yüz bakımınız için yeterli olacaktır.

New Essentials markası, tüm cilt tipleri için C vitamini serumu arayışına karşılık vermektedir. Cildiniz ve sağlığınız her zaman ön planda ise ürünlere göz atmak için daha fazla beklemeyin.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!