Yüzdeki lekeler için krem

Kategori: Cilt bakımı - 13.598 viewsYorum Yazın
Yüzdeki lekeler için krem

Yüzdeki lekeler için krem kullanarak etkili sonuçlar almak mümkün olabiliyor. Yüzdeki lekeler için krem kullanarak siz de pürüzsüz bir yüze kavuşabilirsiniz! 10 yıl hatta 20 yıl gençleşmek fırsatlarını yakalayabilirsiniz! Büyük bir mucizeyi yaşamak üzeresiniz! Milyonlarca kişinin lekesiz, pırıl pırıl bir yüze kavuşmasını sağlayan, gençlik sırrı veren ünlü doktorlar lekesiz bir yüz için için size özel hediye niteliğindeki önerileri sunuyor. Benzersiz ve etkileyici gelişmeleri hiç vakit kaybetmeden yakalamanızı istiyorlar. Bu makaleyi okuyanların yüzde 80’i pürüzsüz ve lekesiz bir yüze kavuşanların tercihi olan denenmiş önerileri de inceliyor ve gençleşiyor! Yüzdeki lekeler, güneş lekeleri, yaşlılık kahverengi lekeler, sivilce izleri ve lekeleri ve yara izleri biçiminde sıralanabilir. Bu lekeler için ayrı ayrı ürünler kullanılabilir. Burada vereceğimiz yüzdeki lekeler için krem önerileri genellikle güneş lekeleri için kullanılabiliyor.

 

Yüzdeki lekeler için krem

Ciltte melanin birikmesi leke olarak adlandırılıyor. Bu lekelerin üç farklı nedeni bulunuyor.

 1. Güneş lekeleri. Daha çok ciltte yaygındır ve güneşe aşırı maruz kalmanın bir sonucu olarak ortaya çıkar ve yaşla birlikte artma eğilimi gösterir.
 2. Melazma. Gebelikte veya hormonal kontraseptifler alırken çoğunlukla Akdeniz, Arap, Asya ve İspanyol kadınlarda görülen yüz veya vücutta koyu kahverengi veya gri lekeler.
 3. Post-inflamatuar hiperpigmentasyon. Cildin yaralanmasından sonra, akne, kesik veya böcek ısırması sonucu ortaya çıkar ve koyu tenli ciltlerde yaygındır.

Özellikle yüzde leke olması durumunda daha çok kozmetik kaygılar ortaya çıkar. Bu nedenle yüzdeki koyu lekeler için krem kullanılması yaygın bir uygulamadır.

 

Yüzdeki koyu lekeler için krem (yuzdeki lekeler icin krem)

Yüzdeki lekeler için hangi kremi kullanmalıyım sorusuna verilebilecek cevapları sizler için araştırdık. Elbette yüzdeki güneş lekeleri için krem kadar yüzdeki doğum lekeleri için krem soran ziyaretçilerimizin de sayısı bir hayli kabarık durumdadır.

 

Yüzdeki kahverengi lekeler için krem

Yaz aylarında, UVB ışınları lekeyi şiddetlendirir ve bu da daha koyu olmasına neden olur. Leke kremi kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünleri derledik.

 • Leke kremi expigment. İlacın Etken Maddesi Hidrokinon‘ dur. EXPİGMENT Krem % 4, deride veya dokuda pigmentlerin (pigment : deri, saç, alyuvarlar, iris gibi yapılara rengini veren madde) aşırı derecede artması sonucu ciltte oluşan koyu renkli lekelerin renginin açılmasını sağlayan bir ilaçtır. Yüzdeki lekeler için en iyi krem markaları arasında yer alan EXPİGMENT, deride lekeler halinde veya yaygın şekilde görülen koyu renkli – siyahımsı renklenmeler (melazma); yüzde ve diğer bölgelerde, deri üzerinde düzensiz şekil ve büyüklüğe sahip koyu kahverengi lekeler şeklinde ortaya çıkan renk değişiklikleri (kloazma) ve yaşlanmadan dolayı oluşan çillerin tedavisinde kullanılır. Yüzdeki kahverengi lekeler için krem kullanmak isteyenler EXPİGMENT Kremi deneyebilirler. Güneş lekesi kremi Expigment dahil elbette dermatolog onayı ve kontrolü olmadan herhangi bir yüzdeki lekeleri gidermek için krem kullanmayın.

Yüz ve cilt lekeleri için krem isimleri

 • Yüzdeki lekeleri gidermek için krem önerisi. Reçetesiz olarak alabileceğiniz kremlerden SkinCeuticals İleri Pigment Düzeltici güneş hasarı, lekesi, hormonal kaymalar ya da koyu bir sivilce lekesi olsun, bu krem ​​gerçekten de sorunu çözmektedir. Salisilik asit ölü deri hücrelerini peeling yapar, böylece hidroksifenoksi propionik asit renk kaybına neden olur. Mükemmel sonuçlar ile yüzdeki lekeler icin krem yalnızca yüz değil vücuttaki herhangi bir lekelenme bölgesinde kullanılabilir. Arkasındaki çok fazla bilime sahip bir krem ​​için, yaz aylarında da yardımcı olan hafiftir.
 • Dermycin leke kremi. Dermycin Cilt Kremi, Cilt enfeksiyonları, cildin bakteriyel enfeksiyonları ve diğer rahatsızlıklarda kullanılır. Aktif içerik olarak Gentamisin Sülfat içerir.
yüzdeki lekelere pişik kremi-yüzdeki lekeleri geçiren krem-yüzdeki lekeleri gidermek için krem-yüzdeki lekeleri hangi krem geçirir-yüzdeki lekeleri soyan kremler-yüzdeki lekeleri yok eden krem-cilt lekeleri için krem isimleri-leke kremi kullananlar-dermycin leke kremi-güneş lekesi kremi expigment-leke kremi expigment-lekomed leke kremi-lierac leke kremi-yüzdeki beyaz lekeler için krem-yüzdeki sivilce lekeleri için krem-yüzdeki sivilce lekeleri için kremler-yüzdeki sivilce ve lekeler için krem-yüzdeki siyah lekeler için krem-yüzdeki yara lekeleri için krem-yüzdeki çil ve lekeler için krem-yüzdeki çiller ve lekeler için krem

leke kremi kullananlar

Yüzdeki lekelere hangi krem iyi gelir?

Yüzdeki lekeleri yok eden krem markalarına devam ediyoruz. Reçetesiz kullanabileceğiniz bir kozmetik ürün Ole Henriksen Sheer Transformation kullanılabilir.

 • Ole Henriksen Sheer Transformation. Vegan dostu bir krem ​​arayanlar için bu yağsız, hafif formül cildin üzerine kayıyor ve hemen işe başlıyor. Özellikle güneşte hasar görmüş ciltler üzerinde etkili olan krem, Actiwhite (bezelye özütü içeren patentli bir cilt parlatıcı) ve renk bozulması için meyankökü, cildi yeniden tekstüre etmek için meyve asitleri ve kolajeni parlaklaştırmak ve güçlendirmek için C vitamini içerir. Küçük bir miktar sabah ve gece, birkaç hafta içinde karanlık noktaların görünümünü geliştiriyor. Yüzdeki lekeler için krem erkek okurlarımız tarafından da tercih edilebilir.
 • Lekomed leke kremi. Leke kremi kullananlar tarafından da önerilen kremler arasında yer alan Lekomed leke kremi tek krem beş çözüm mottosuyla sunuluyor. Bu çözümler, cilt lekelerini ve bölgesel kararmaları gidermeye yardımcı olur. sivilceleri ve sivilce izlerini gidermeye yardımcı olur. Lekomed leke kremi göz altı morluklarını azaltmaya yardımcı oluyor. Güneş ışınlarına karşı koruyor. Cilde anında ışıltı veriyor.

 

Yüzdeki lekeleri hangi krem geçirir?

‘Melanin, ciltte birlikte çalışan birden fazla enzimsel fonksiyonla üretilir’ diyor. ‘Hiperpigmentasyon, melazma ve güneş lekeleri, vücudunuzun yaralandığı veya saldırıya uğradığını bildiren’ uyarı bayrakları ‘dır.

İnsanların çiller dahil herhangi bir kahverengi leke veya hiperpigmentasyon ile doğmadığı bilinen bir gerçektir. Bu, güneşe maruz kalmanın fazlalığı veya onları ortaya çıkaran herhangi bir başka çevresel saldırgan tipidir; Genetik bir ön eğilim nedeniyle ortaya çıkıyorlar.

O nedenle yüzdeki kırmızı lekeler için krem önerileri melanine karşı etkili olan etken maddeleri içeriyor.

 

Yüz leke giderici kremler

 • Clinique Even Better. Ciltteki ve yüzdeki lekeleri geçiren krem siyah leke giderici, koyu lekelerin ve lekelerin ortaya çıkmasına yardımcı olur. Formülü glukosamin, salisilik asit, karartma mayası özü ve C vitamini ile zenginleştirdiği için ölü hücreleri yok eder ve cildi rahatlatır.
 • Lierac leke kremi. Bir başka yüz leke giderici krem Lierac markasıyla karşımıza çıkıyor. CORRECTEUR ANTI-TACHES cilt lekelerine karşı etkili bakım kiti Koyu lekelerin rengini açmaya ve cilt bütünlüğünün düzenlenmesine yardımcı oluyor. Yüzdeki lekeler için krem kullananlar bu kitin lekelerde yüzde 83 oranında iyileşme sağlayabiliyor.

 

Yüzdeki kahverengi lekeler için en iyi krem

Yüzdeki lekeler için krem markaları elbette yukarıda verdiklerimizden çok daha fazlasıdır. Burada belirttiğimiz yüzdeki lekeleri soyan kremler veya yüzdeki lekeler için güneş kremi olarak kullanabileceğiniz ürünlerin bir bölümüdür. Siz de yüzdeki lekelere pişik kremi yerine yüzdeki lekeler için krem kadınlar kulübü üyeleri olarak cilt tipinize ve leke durumunuza en uygun çözümü tercih edebilirsiniz.

 

Yüzdeki sivilce lekeleri için kremler

Sivilce lekeleri güneş lekelerinden farklı özelliktedir ve başka tedavi süreçleri gerektirebilir. Yüzdeki sivilce ve lekeler için krem konusunda sivilce izleri için krem başlıklı makaleyi okumanızı öneriyoruz. Bu yazıda bulabileceğiniz yüzdeki çiller ve lekeler için krem başlıkları şunlardır:

 • Yüzdeki siyah lekeler için krem
 • Yüzdeki yara lekeleri için krem
 • Yüzdeki çil ve lekeler için krem
 • Yüzdeki beyaz lekeler için krem

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!