Antibakteriyel sabun sivilce için nasıl kullanılır?

Kategori: Cilt bakımı - 843 viewsYorum Yazın
Antibakteriyel sabun sivilce için nasıl kullanılır?

Antibakteriyel sabun sivilce için nasıl kullanılır? Sivilce için sabun kullananlar etkili sonuçlar elde edebiliyorlar mı? Sivilce için yüzünüzde antibakteriyel sabun kullanabilir misiniz?Antibakteriyel sabun gözenek tıkanmasını durdurmaz. Akneyi iyileştirmek için, sadece bakterileri değil, sivilceye neden olan tüm faktörleri hedef almalısınız.

Bu yazıda; sivilce için sabun kullananlar neler anlatıyor, kükürtlü sabun sivilce için nasıl kullanılır, sivilce için sabun önerisi gibi aklınıza takılan ve daha önce neden haberim yoktu diyeceğiniz konular da ilginizi çekecektir.

Sivilce için sabun kullananlar gibi pürüzsüz bir yüz ile genç kalmak genç görünmek ve fit olmak için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Antibakteriyel sabun sivilce için nasıl kullanılır?

Sabunu ‘Antibakteriyel’ Yapan Nedir? Antibakteriyel sabunlar (bazen antimikrobiyal veya antiseptik sabunlar olarak adlandırılır), sade sabunlarda bulunmayan bazı kimyasalları içerir. Bu bileşenler, bakteriyel enfeksiyonu azaltmak veya önlemek amacıyla birçok tüketici ürününe eklenir.

Sivilce için sabun kullananlar-Antibakteriyel sabun sivilce-Sivilce için sabun önerisi-Gano sivilce sabunu-Sivilce için sabun Kadınlar Kulübü-Sivilce sabunu eczane-Sivilce sabunu Gratis-Kükürtlü sabun
Sivilce için sabun kullananlar açıklıyor!

Antibakteriyel etiketli birçok sıvı sabun, birçok çevresel, akademik ve düzenleyici grubu ilgilendiren bir bileşen olan triklosan içerir. Hayvanlar üzerinde yapılan araştırmalar, triklosanın bazı hormonların vücutta çalışma şeklini değiştirdiğini ve insanlarda kullanımın etkilerine ilişkin potansiyel endişeleri artırdığını göstermiştir. Triklosanın insanları nasıl etkilediğini henüz bilmiyoruz ve daha fazla araştırmaya ihtiyaç var.

Antibakteriyel el sabunu sivilceleri temizlemez. Bir yüz temizleyici için hiç de mükemmel bir seçim değil ve vücut çatlakları için de pek bir şey yapmıyor.

Sivilce için sabun kullananlar

Sivilce için yüzünüzde antibakteriyel sabun kullanabilir misiniz? Hayır, bunu yapmayın. Yüzünüzdeki iyi bakterileri de yok edersiniz. Anti bakteriyel sabun kullanmak da bu bakterilerden kurtulacaktır.

Nazik bir temizleyici kullanın, kötü maddeleri temizlemek için bol su için ve içinde iyi ürünler bulunan iyi bir cilt bakımı rutini geliştirin. Niasinamid kremleri veya AHA kimyasal eksfoliatörleri/serumları arayın. 

Akne kirli ciltten kaynaklanmaz. Sabun tedaviye yardımcı olabilir, ancak cilde nazik olmalıdır, aksi takdirde durumu daha da kötüleştirebilirsiniz.

Sivilce için sabun önerisi: Kükürtlü sabun

Kükürtlü sabun kullananlar yorumlarında bu ürünün sivilce tedavisindeki etkisini belirtiyor. Kükürtlü sabun sivilce için her yaşta kullanılabiliyor.

Akne, sivilceleri kontrol altında tutmak için günlük sabununuzdan başlayarak birkaç tedavi yöntemi gerektirebilir. Sivilce ile mücadelede herkese uyan tek bir yaklaşım yoktur. Sivilcesi olan tüm insanlar aynı cilt tipine sahip değil. Her cilt tipi ve sivilce türüne göre sivilce için sabun önerisi veriyoruz.

İltihaplı akne bakterilerden oluşur ve şişlik, kızarıklık ve tıkanmış gözeneklerden oluşur. Bu türün kistler ve nodüller gibi birçok formu vardır ve iltihaplanma cilt bariyerinin daha derinlerine indiği için tedavisi daha zor olabilir.

Sivilce, nodül veya püstül gibi iltihaplı sivilceleriniz varsa, iltihabı azaltmaya yardımcı olabileceğinden benzoil peroksit içeren bir temizleyici tercih etmelisiniz.

Komedonal akne ise inflamatuar değildir ve cilt yüzeyinde ten rengi lekeleri içerir . Bu sivilce cilde daha yakındır ve bakteriler yoluyla değil, fazla yağlar ve ölü deri hücreleri yoluyla oluşur ve gözenekleri tıkar. Salisilik asit, gözeneklerdeki herhangi bir kalıntıyı veya yağı gidermek ve onları temiz tutmak için çalışır. 

Sivilce için sabun kullananlar gibi pürüzsüz bir yüz ile genç kalmak genç görünmek ve fit olmak için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Kükürtlü sabun yorumları gibi ilginizi çekebilecek kaçırmamanız gereken makaleler!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!