Kükürtlü sabun kullananlar anlatıyor!

Kategori: Cilt bakımı - 1.009 viewsYorum Yazın
Kükürtlü sabun kullananlar anlatıyor!

Kükürtlü sabun kullananlar yorumlarında bu ürünün sivilce tedavisindeki etkisini belirtiyor. Kükürtlü sabun sivilce için her yaşta kullanılabiliyor.

Bu yazıda; kükürt sabunu kullananlar neler anlatıyor, kükürtlü sabun sivilce için nasıl kullanılır gibi aklınıza takılan ve daha önce neden haberim yoktu diyeceğiniz konular da ilginizi çekecektir.

Kükürt sabunu kullananlar gibi pürüzsüz bir yüz ile genç kalmak genç görünmek ve fit olmak için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Kükürtlü sabun kullananlar

Kükürtlü sabun kullananlar yorumları ile etkilerini belirtiyor. Sosyal paylaşım mecralarında görüşlerini belirten kükürt sabunu kullananlar arasından bir bölümünü sizler için alıntıladık.

  • Sivilcelere iyi geldiği söyleniyor ve ben de bu durumu deneyimledim evet gerçekten etkili ama düzenli bir şekilde sabah akşam belli bir süre kullanmak gerekiyor.. 1 aydan sonra etkisi daha net gözlemleniyor. (Otacı kükürtlü sabun kullananlar, saraçoğlu kükürtlü sabun kullananlar, kükürt sabunu kullananlar, kükürtlü sabun yorumları, kükürtlü sabun kullananlar kadınlar kulübü, kükürtlü sabun saça kullananlar, kükürtlü sabun kullananların yorumları, Süslü)
kükürtlü sabun sivilce-kükürtlü sabun kullananlar-kükürt sabunu kullananlar-saraçoğlu kükürtlü sabun kullananlar-kükürtlü sabun yorumları-kükürtlü sabun kullananlar kadınlar kulübü-kükürtlü sabun kullananların yorumları-kükürtlü sabun saça kullananlar-otacı kükürtlü sabun kullananlar
Kükürt sabunu kullananlar açıklıyor!
  • Kepeğe karşı etkili olduğuna bizzat deneyerek şahit olduğum sabun.öyle de kötü bir kokusu vardır ki artık ana/baba/kardeş/sevgili kullanan kişiye sarılma ihtimali olan herkes birbir ne kadar kötü koktuğunuzu söyleyecektir, e kükürt bu boru değil. (Otacı kükürtlü sabun kullananlar, saraçoğlu kükürtlü sabun kullananlar, kükürt sabunu kullananlar, kükürtlü sabun yorumları, kükürtlü sabun kullananlar kadınlar kulübü, kükürtlü sabun saça kullananlar, kükürtlü sabun kullananların yorumları, Ekşi)

Kükürt sabunu kullananlar

Kükürt sabunu kullananlar etkilerini açıklıyor.

  • Kükürtlü sabun cildi çok iyi temizleyen bir sabundur. Kimyasal madde içermediği, ciltte yağlanma yapmaz. Ayrıca egzemaya, kaşıntıya da iyi gelir. (Otacı kükürtlü sabun kullananlar, saraçoğlu kükürtlü sabun kullananlar, kükürt sabunu kullananlar, kükürtlü sabun yorumları, kükürtlü sabun kullananlar kadınlar kulübü, kükürtlü sabun saça kullananlar, kükürtlü sabun kullananların yorumları, Donanım Haber)
Kükürtlü sabun neye yarar?
  • Bu sabunu çıkartandan Allah razı olsun hiç düşünmeden alın arkadaşlar. Benim kafamda egzama tarzı bir şeyler vardı çok kaşınıp kepek ve yara oluyordu kafam denemediğim şampuan ilaç vb kalmadı ama bu sabunu 2 gün kullandım geçirdi ne kafam kaşınıyor ne kepek ne yara kaldı böyle sıkıntın varsa al kardeşim. (Otacı kükürtlü sabun kullananlar, saraçoğlu kükürtlü sabun kullananlar, kükürt sabunu kullananlar, kükürtlü sabun yorumları, kükürtlü sabun kullananlar kadınlar kulübü, kükürtlü sabun saça kullananlar, kükürtlü sabun kullananların yorumları, Hepsi Burada)

Kükürtlü sabun yorumları

Kükürtlü sabun yorumları veya kükürtlü sabun kullananların yorumları içerisinden yaptığımız alıntıları aşağıda inceleyebilirsiniz.

  • Kükürt sabunu bence çok güzel benim yüzümde normalde hiç sivilce olmuyordu arada bir iki tabe ida hemen geçiyordu. Geçen yazın yanaklarımda çok sivilce oldu kırmızı büyüktü. Sabunu aldım yaklaşık iki ay gibi kullandım düzenli bir şekilde sabah akşam köpürtüp sürüyordum masaj yaparak bekletiyordum yüzümde sonra ılık suyla iyice temizliyordum. Aldıgım bayan yağlı ciltler kullanabilir dedi. Eyer cildin kuruyorsa kullanma çok kötü oluyo neyse kullandım şu an yüzümde hiç yok hepsi gitti. (Otacı kükürtlü sabun kullananlar, saraçoğlu kükürtlü sabun kullananlar, kükürt sabunu kullananlar, kükürtlü sabun yorumları, kükürtlü sabun kullananlar kadınlar kulübü, kükürtlü sabun saça kullananlar, kükürtlü sabun kullananların yorumları, Kızlar Soruyor)
  • kükürt sabunu yüzde sivilce çıkmasını engeller daha çoğunlukla yüzü yağlı ciltler için önerilir eğer yüzün yağlı değilse sabah ve akşam kullansan da olur. (Otacı kükürtlü sabun kullananlar, saraçoğlu kükürtlü sabun kullananlar, kükürt sabunu kullananlar, kükürtlü sabun yorumları, kükürtlü sabun kullananlar kadınlar kulübü, kükürtlü sabun saça kullananlar, kükürtlü sabun kullananların yorumları, Kızlar Soruyor)
  • Akne ve kepeğe etkili sabun. Sivilce yok eder. (Otacı kükürtlü sabun kullananlar, saraçoğlu kükürtlü sabun kullananlar, kükürt sabunu kullananlar, kükürtlü sabun yorumları, kükürtlü sabun kullananlar kadınlar kulübü, kükürtlü sabun saça kullananlar, kükürtlü sabun kullananların yorumları, Ekşi)

Kükürt sabunu kullananlar gibi pürüzsüz bir yüz ile genç kalmak genç görünmek ve fit olmak için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Kükürtlü sabun yorumları gibi ilginizi çekebilecek kaçırmamanız gereken makaleler!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!