Sivilce lekeleri için maske tarifleri

Sivilce lekeleri için maske tarifleri

Sivilce lekeleri için maske yaparak çok başarılı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Sivilce lekeleri için maske kullanarak siz de pürüzsüz bir yüze kavuşabilirsiniz! 10 yıl hatta 20 yıl gençleşmek fırsatlarını yakalayabilirsiniz! Böylesine büyük bir mucizeyi yaşamak üzeresiniz! Dünyada milyonlarca kişinin lekesiz, pürüzsüz ve sivilcesiz bir yüze kavuşmasını sağlayan, gençlik sırrı veren ünlü doktorlar lekesiz bir yüz için için size özel hediye niteliğindeki önerileri sunuyor. Benzersiz ve etkileyici gelişmeleri bir an önce, vakit kaybetmeden yakalamanızı istiyorlar. Bu makaleyi okuyanların yüzde 80’i pürüzsüz ve lekesiz bir yüze kavuşanların tercihi olan denenmiş önerileri de okuyor ve uyguluyor!

Dermatologlar sivilce lekeleri için çözüm olarak krem ve ilaç tedavisi yanında maske kullanılmasını da önerebiliyorlar. Sivilce lekeleri için maske yaparak veya dermatolojik ürünleri satın alarak mucizevi gelişmelere imza atabilirsiniz. Sivilce lekeleri sorun olmaktan çıkıyor. Artık kendinize daha çok güveneceğiniz muhteşem zamanlar sizi bekliyor.

Bu yazıda sivilce lekeleri için çözüm başlığı altında okuyabileceğiniz konular!

 • Sivilce lekeleri icin bal maskesi
 • Sivilce lekeleri için aspirin maskesi
 • Sivilce lekeleri için havuç maskesi
 • Sivilce lekeleri için kil maskesi
 • Sivilce lekeleri için maya maskesi
 • Sivilce lekeleri için yoğurt maskesi
 • Sivilce lekeleri için yumurta akı maskesi
 • Sivilce ve lekeler için zerdeçal maskesi

 

Sivilce lekeleri için maske

Hepimiz parlayan lekesiz bir cildin hayalini kuruyoruz. Ama her gün maruz kaldığımız kirlilik seviyesi, bu gerçekten sadece bir hayal. Kirliliğe ve abur cuburlara aşırı derecede maruz kalmak, cildimiz üzerinde çok hassas olan ciddi bir etkiye sahiptir. Gerçek şu ki, sivilce sık görülen bir olay haline geldi ve sivilce de yüzünüzde koyu lekeler bırakıyor ve bu durumun kötü görünmesini sağlıyor. Ancak, sivilce izleri için doğal maskeler ile harikalar yaratan bazı basit ev yapımı ilaçlar bulunuyor. Sivilce lekeleri için çözüm çok yakınınızda olabilir.

Aşağıda benzersiz sivilce lekeleri için maske tarifleri (sivilce lekeleri icin maske tarifleri) kolay ve anlaşılır şekilde sizleri bekliyor. Sivilce izlerini geçiren maske tariflerini uygulamaya hazır mısınız?

 

Sivilce lekeleri için aspirin maskesi

İlk önerimiz çok basit ve her evde bulunan bir ilaçla ilgili. Sivilce lekeleri için aspirin maskesi yaparak sivilce lekeleri için çözüm geliştirebilirsiniz.

Aspirin maskesi, açık gözeneklerin boyutunu azaltmak, akne izlerini ya da akne kaldırmak ve pürüzsüz bir cilt için kullanılabilir.

Aspirin alerjiniz varsa veya hamile iseniz kullanmayın. Cildi kurutma etkisi vardır, bu nedenle hemen nemlendirici uygulayın.

Sivilce izlerini geçiren maske tarifi için Aspirin 4-5 hap alın, onları ezmek için birkaç damla su ekleyin. Yüze uygulayın ve 15 dakika kurumaya bırakın. Yıkayıp temizleyin. 2 hafta boyunca her gün yapın ve aknemin önemli ölçüde uzaklaştığını görün. Ayrıca T bölgesinde büyük gözeneklerin küçüldüğüne şahit olacaksınız.

Sivilce lekeleri için aspirinli maske yapmak ek bir fayda daha sağlar. Aspirin, anti-inflamatuar etkiye sahiptir ve bu nedenle sivilce azaltmada yardımcı olur.

İlaç gibi sivilce lekeleri için maske evde nasıl yapılır diyorsanız sivilce lekeleri için aspirinli maske yapmak tam size göre bir çözüm oluşturuyor.

 

sivilce lekeleri için maske kadınlar kulübü-sivilce lekeleri için maske kolay-sivilce lekeleri için maske markası-sivilce lekeleri için maske yapımı-sivilce lekeleri için maske şems aslan-sivilce lekeleri için maskeler doğal-sivilce lekeleri için maya maskesi-sivilce lekeleri için mayalı maske-sivilce lekeleri için pirinç maskesi-sivilce lekeleri için pratik maskeler-sivilce lekeleri için yaş maya maskesi-sivilce lekeleri için yeşil kil maskesi-sivilce lekeleri için yoğurt maskesi-sivilce lekeleri için yumurta akı maskesi-sivilce lekeleri için yüz maskesi-sivilce lekeleri ve siyah noktalar için maske-sivilce lekelerine maske suna dumankaya-sivilce lekelerine maske tarifleri-sivilce lekelerini geçiren maske-sivilce lekesi icin maske-sivilce lekesi icin maskeler-sivilce lekesi için maske tarifi-sivilce ve güneş lekeleri için maske-sivilce ve lekeler için havuç maskesi-sivilce ve lekeler için maske tarifi-sivilce ve lekeler için maskeler-sivilce ve lekeler için zerdeçal maskesi-siyah nokta ve sivilce lekeleri için maske-yağlı ciltlerde sivilce lekeleri için maske

sivilce lekeleri için çözüm

Sivilce lekeleri için bal maskesi (sivilce lekeleri icin bal maskesi)

Bal maskesi cilt için mükemmel destekleyici etkiler sağlıyor. Aynı zamanda hızlı etkili sivilce izlerini geçiren maske olarak da biliniyor. Sivilce lekeleri için bal maskesi (sivilce lekeleri icin bal maskesi) çok amaçlı bir maskedir. Sivilce izlerinin hafifletilmesinin yanı sıra, bu maske aynı zamanda cildin tıkanmış gözeneklerini de azaltır ve cildin PH dengesini yeniden sağlamaya yardımcı olur.

Nasıl Hazırlanır?

Sivilce lekeleri için çözüm sunan bal maskesi için gerekli malzemeler

 • Bir elma sirkesi
 • İki çorba kaşığı yeşil çay
 • Beş yemek kaşığı şeker
 • Bir çorba kaşığı bal

 

Tüm malzemeler homojen hale gelinceye kadar karıştırılır. Balın kalın kıvamda olması için iyice karıştırılmalıdır. Maske yüze eşit olarak uygulanmalı ve kuruma için 15 dakika bekletilmelidir. 15 dakika sonra yüzünüzü ılık suyla yıkayın ve yumuşak bir havluyla kurulayın. Bu maskeyi haftada bir veya iki kez kullanarak cildinizdeki sivilce lekeleri için çözüme şaşıracaksınız.

 

Sivilce lekeleri için havuç maskesi

Sivilce ve lekeler için havuç maskesi çözüm olabilir mi? Ciltteki sivilce lekeleri için maske yaparken havuç büyük bir yardımcınızdır. Havuç mucizesini yaşamak için hazır mısınız? Bu karışım güneş ve sivilce lekeleri için maske olarak da kullanılabilir.

 • Bir Büyük organik havuç
 • Beş damla havuç tohumu yağı
 • Yarım yemek kaşığı saf sızma zeytinyağı
 • Yarım çorba kaşığı saf bal
 • Beş damla limon Suyu

 

Sivilce lekeleri için havuç maskesi nasıl yapılır?

Sivilce lekeleri için bitkisel maske olarak havuç kullanılabilir. Havuç doğal bir antiseptiktir ve cildinizi taze ve sağlıklı hissederken tahriş olmuş cildinizi yatıştırmaya yardımcı olur. Beta Karoten havuçta bulunur ve cildi tahrip edip parçalayabilen serbest radikallerden koruduğu için yaşlanma karşıtı ciltler için mükemmel bir bileşendir. Havuç tohumu yağı, cildin sivilcelerini ve akneye neden olan bakterileri temizlediği, cildinizin azalmasına ve cildinizin açık ve güzel olmasına izin verdiği kanıtlanmıştır. Havuç tohumu yağı cildinize zarar vermeden cildinize nem katacaktır.

Ekstra sızma zeytinyağı, gözeneklerinizi kırmadan veya tıkanmadan cildinize nemlendirmek için harikadır.

Bal, çeşitli antimikrobiyal özellikler içerir ve doğal bir antioksidandır. Bal, cildinizi tahriş etmeden akneye neden olan mikrobiyal enfeksiyonlarla savaşır. Bu tatlılık, gözeneklerinizden normalde tıkanmış, sivilcelere neden olan bakterileri iltihaplandıran kirleri çıkarır. Bal ayrıca cildinizin dokusunu onarmaya yardımcı olur ve güneş ile ve temas ettiğiniz günlük ortamlarda cildinize verilen hasarı azaltır.

Limon suyu doğal bir büzücüdür ve cildinizi tazelenmiş hisseder ve hatta cilt tonunuzu bile bırakır. Ayrıca cildinizdeki yağ birikimini azaltmaya yardımcı olacaktır.

 

Havuçla sivilce lekeleri için evde doğal maske tarifi

Havucu soyun, ardından havucunu yumuşak olana kadar haşlayın. Havucu bir karıştırma kabındaki çatalla pürüzsüz hale getirin. Bal ve zeytinyağına dökün ve iyice karıştırın. Limon suyunu ekleyin ve bir araya getirin. Havuç sivilce lekeleri için cilt maskesinin sıcak olmadığından emin olun, sonra temiz yüzünüze ve boynunuza uygulayın ve 20 dakika boyunca cildinizde bırakın. El havlusuyla hafifçe kurulayın ve yağsız bir nemlendirici uygulayın.

Sivilce ve lekeler için maske tarifleri devam ediyor…

 

Sivilce lekeleri için kil maskesi

Sivilce lekeleri evde maske tarifleriyle yok edilebilir. Bu konuda o kadar çok alternatifimiz var ki şaşırabilirsiniz. Burada sivilce lekeleri için maske tariflerinin (sivilce lekeleri icin maske) bir bölümünü bulabilirsiniz.

Sivilce lekeleri için kil maskesi de sivilce lekeleri için pratik maskeler arasında yer alıyor. Kil, sağlık ve güzelliğin mükemmel bir iksiri olup, akne tedavisi ve diğer cilt problemleri gibi bazı alternatif yöntemlerde kullanılır. Bu toz, ücret karşılığında reçetesiz herhangi bir eczaneden satın alınabilir.

Sivilce lekeleri için maske markası arayanlar için de kil maskesi iyi bir alternatif olabilir.

Bentonit kili doğal bir maddedir. Epidermisten sıvıyı gidermek için yüksek bir emme kapasitesine sahiptir ve toksinleri, ağır metalleri ve diğer kirletici maddeleri dokudan temizlemeye yardımcı olan hafif bir elektrik yükü oluşturur.

Sivilce lekeleri için kil maskesi içeriğindeki zerdeçal ile sivilce ve lekeler için zerdeçal maskesi olarak da isimlendiriliyor.

Bu parlak turuncu baharat zerdeçal, antibakteriyel özelliklere sahiptir ve beyazlatma etkisi verir, aynı zamanda yaşlanan ciltler için de mükemmeldir. Bu antioksidan madde, derideki iltihabı ortadan kaldırır ve ağrıyı hafifletir.

Sivilce lekeleri için yeşil kil maskesi malzemeler

 • Bir yemek kaşığı bentonit kil
 • Bir yemek kaşığı zerdeçal
 • Beş damla limon suyu
 • İki çorba kaşığı su

 

Sivilce lekeleri için yeşil kil maskesi tarifi

Malzemeleri karıştırın. Karışımı sivilce lekesi olan bölgelere uygulayın. 20 dakika kadar maskenin işini yapmasına izin verin. Daha sonra ılık suyla temizleyin. Bu tarifi sivilce lekeleri için gece maskesi olarak da yapabilirsiniz. Haftada iki kez uygulayabilirsiniz.

 

 

Uzmanlardan tarifler

Uzmanlar birbirinden özgün sivilce lekesi için maske tarifleri veriyor. (sivilce lekesi icin maskeler) Pervin Bulgak sivilce lekeleri için maske tarifi veriyor. Gül ile yapılan Pervin Bulgak sivilce lekeleri için maske sivilce lekeleri için evde maske yapımı amacıyla tercih edilebilir.

https://youtu.be/fXEiaIDBmfA

 

Sivilce izleri için maske İbrahim Saraçoğlu

Sivilce lekeleri için doğal maske İbrahim Saraçoğlu tarafından aşağıdaki videoda tüm detaylarıyla veriliyor. Sivilce lekeleri için maske yapımına karar verdiyseniz sivilce lekeleri için maske İbrahim Saraçoğlu tarifini deneyebilirsiniz.

https://youtu.be/HUkHJd6OeFw

https://www.youtube.com/watch?v=HUkHJd6OeFw&feature=youtu.be

 

Uzmanlardan sivilce izleri için doğal maske tarifleri

Uzmanların sivilce lekelerine maske tarifleri devam ediyor. Şimdi sırada sivilce lekelerine maske Suna Dumankaya tarifi yer alıyor. Videoda Suna Dumankaya sivilce lekeleri için maskeler doğal malzemelerle uyguluyor.

https://youtu.be/fE15BpmgBJY

Sivilce lekeleri için maske Şems Aslan ne öneriyor? Uzmanların sivilce lekelerini geçiren maske tariflerine yer vermeye devam ediyoruz. Videoda Sivilce lekeleri için maske Şems Aslan tarafından tarifi veriliyor.

https://youtu.be/mAuPvL1Ent0

 

 

Sivilce izleri için doğal maske

Sivilce lekeleri için maske Ahmet Maranki anlatımıyla aşağıda sunuluyor. Verilen tarif aynı zamanda sivilcelere de etki ediyor. Sivilce ve lekeler için maskeler arasında sivilce lekeleri için maske Ahmet Maranki videosu özel bir yere sahiptir.

https://youtu.be/g4jIvkZq_NY

 

 

Sivilce lekeleri için maya maskesi

Sivilce lekeleri için mayalı maske özellikle yağlı ciltlerde öneriliyor. Sivilce lekeleri için maya maskesi yapmak için bir çay kaşığı maya, bir bardak yoğurt gerekiyor.

Yağlı ciltlerde sivilce lekeleri için maske denildiğinde maya maskesi ideal çözüm olabilir. Yağlı cilt akne eğilimli ve bu ev ilaç aşırı yağ azaltmak ve akne temizlemeye yardımcı olabilir. Maskeyi yapmak için malzemeleri karıştırın. Bütün yağlı bölgelere iyice uygulayın ve 15 ila 20 dakika bekletin. Sıcak su ile durulayın, ardından gözenekleri kapatmak için soğuk su kullanın. Düzenli kullanımla Sivilce lekeleri için mayalı maske müthiş etkisini gösterebilir.

Sivilce lekeleri için yaş maya maskesi gibi yoğurt kullanarak yapabileceğiniz onlarca sivilce lekeleri için yoğurt maskesi tarifi bulunuyor. Yoğurt maskeleri tariflerine yoğurt sürdüm yüzüme yazısından ulaşabilirsiniz.

 

Sivilce ve lekeler için maske (Sivilce lekesi için maske tarifi)

Aloe Vera ve limon, sivilce lekeleri ve siyah noktalar için maske yapımında mükemmel bir ikili oluşturuyor. Aloe Vera’nın harika bitkisini aramak hiç de şaşırtıcı olmaz. Doğal büzücü ve anti-bakteriyel özelliği, akne izlerini doğal olarak temizlemeye yardımcı olur. Antioksidanlar ve Vitamin C ve E Vitamini gibi esansiyel vitaminleri içeren bir depodur.

 

Aloe vera ve limon sivilce ve lekeler için maske tarifi

Sivilce lekesi maskesi (sivilce lekesi icin maske) için yapmanız gereken tek şey, jeli Aloe Vera sapından çıkartmak ve taze limon suyuyla bir çay kaşığıyla karıştırmak. Karışım yüze eşit olarak uygulanmalıdır. Hamuru 10 dakika yüzünüzde tuttuktan sonra ılık suyla yıkayın ve yumuşak bir havluyla kurulayın. Bu maskenin en iyi sonuç için haftada iki kez uygulanması gerekir.

Sivilce ve güneş lekeleri için maske uygularken aloe vera ve limon yanında sivilce lekeleri için pirinç maskesi, sivilce lekeleri için yumurta akı maskesi de deneyebilirsiniz.

Sivilce lekeleri için yüz maskesi tarifleri onlarca seçeneğiyle sizleri bekliyor. Artık siyah nokta ve sivilce lekeleri için maske yaparak kurtulabilirsiniz.

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Sivilce lekeleri için maske tarifleri (8 Yorum)

Yorum Yaz

 1. […] cevabı çok basittir. Bu sorulardan biri de toz şeker maskesi nasıl yapılır sorusudur. Sivilceler için güvenle kullanabileceğiniz tarif şeker zeytinyağı maskesi olarak da biliniyor. Şeker […]

 2. […] 5 gündür sabahları yüzümde gezdirip eritiyorum. Gözeneklere iyi geldiğini okumuştum ama sivilce lekelerine de iyi gelir mi? (Yeşilçay soda limon kadınlar […]

 3. […] (AHA) biri olan laktik asit içerir. İpeksi cildi pürüzsüz hale getirir. Bu maskedeki bal sivilceleri uzak tutar. Doğal güzellik uzmanı olarak görev […]

 4. […] de sivilce ve izleri için etkilidir. D vitamini eksikliği akne ile bağlantılıdır ve takviye edilmiş süt D vitamini ve […]

 5. […] kullanımda günlük olarak üç kez düzenli tercih edilmelidir. Özellikle düzenli kullanımı akne ve sivilce lekeleri ile ergenlik sivilce izleri için etkili olduğu […]

 6. […] peroksit ilk etapta sivilceye neden olan bakterileri engeller, bu nedenle iltihaplı sivilce lekelerini tedavi etmek için ideal bir etken […]