Sivilce maskeleri

Sivilce maskeleri

Sivilce maskeleri ev yapımı çözümler olarak cildinizdeki bu can sıkıcı soruna çözüm olabiliyor. Yapabileceğiniz çok özel tarifler ve etkili sonuçlar var. Bu çözümleri keşfetmeye hazır mısınız?

Bu yazıda; sivilce maskeleri ev yapımı tarifler, sivilce maskeleri yağlı ciltler için gibi çok işinize yarayacak ve daha önce neden haberim yoktu diyeceğiniz bilgiler ilginizi çekecektir.

Ayrıca sıvılce maske çözüm önerisi gibi pürüzsüz bir yüz ile genç kalmak, genç görünmek ve fit olmak için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Sivilce maskeleri

Sivilce maskeleri ev yapımı çözümler ile sonuç alabilirsiniz. Burada sivilce için kil maskesi öne çıkıyor. Kil maskesi dışında uygulayabileceğiniz evde yapılan akne maskeleri listesini inceleyebilirsiniz.

sivilce maskeleri-sivilce maskeleri ev yapımı-sivilce maskeleri evde yapılan-sivilce maskeleri en etkili-sivilce maskeleri yağlı ciltler için-sıvılce maske
Sıvılce maske tarifleri ile daha pürüzsüz bir cilt sizi bekliyor!
 • Limon ve yumurta beyazı maskesi
 • Portakal kabuğu, bal, yoğurt maskesi
 • Yoğurt ve salatalık maskesi
 • Hindistan cevizi yağı, bal, yoğurt maskesi
 • Yulaf ve bal maskesi
 • Yağlı ciltler için de aloe vera maskesi yapılabilir.

Sıvılce maske tarifi

Sıvılce maske, sivilce maskeleri en etkili, sivilce maskeleri evde yapılan tariflerden kil maskesi tarifini veriyoruz. Kil mucize bir işçidir. Kil, yararlı mineraller açısından zengin olmasının yanı sıra, sivilceye neden olan safsızlıkları çekme ve emme kapasitesine de sahiptir.

Emici, peeling ve sıkılaştırıcı özellikleriyle kil, yalnızca sivilcenin temel nedenlerini ortadan kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda ciltte çatlaklara neden olan devam eden semptomları da tedavi eder.

Kil yüz maskesi nasıl uygulanır?

Artık kilin faydaları konusunda bilgilisiniz, akne yüz maskesi uygulama zamanı. Soru şudur: Nasıl? Kil maskelerinin benzersiz bir özelliği, maskenin “ıslaklığını” kendi cilt tipinize göre ayarlayabilmektir. 

Sivilce için kil maskesi uygulama adımları

 1. Her zaman yeni temizlenmiş bir yüzle başlayın.
 2. Az miktarda ürünü eşit olarak tüm yüzünüze ve boynunuza uygulayın.
 3. Maskeyi yavaş yavaş 10 dakika kadar kurumaya bırakın.
 4. Maske hala hafif nemliyse (yani cildinizden dökülmediğinde) ılık suyla durulayın.
 5. Yüzünüze hala yapışan kalıntıları nemli bir bezle nazikçe temizleyin.

Ayrıca sıvılce maske çözüm önerisi gibi pürüzsüz bir yüz ile genç kalmak, genç görünmek ve fit olmak için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Sıvılce maske evde tarif önerileri gibi ilginizi çekebilecek kaçırmamanız gereken makaleler!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Sivilce maskeleri (1 Yorum)

Yorum Yaz

 1. […] asit, izleri hafifletmeye ve cildi aydınlatmaya yardımcı olur. En iyi sonuçlar için sivilce maskesi olarak etkilenen bölgelere uygulanacak eşit miktarda portakal kabuğu tozu ve balı […]